تاریخ انتشار :یکشنبه 5 دسامبر 21.::. ساعت : 9:47 ق.ظ
فاقددیدگاه

۱۰ تن چوب قاچاق در گچساران کشف شد

سید محمد موسوی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار گپ ساران اظهار داشت: ماموران انتظامی امامزاده جعفر  (ع) این فرماندهی حین گشت زنی در محور گچساران شیراز به یک دستگاه کامیون تریلی مشکوک و آن را متوقف کردند.

فرمانده انتظامی گچساران با یادآوری اینکه برداشت چوب درختان جنگلی جرم است و با خاطیان برخورد قانونی می شود تاکید کرد: در این رابطه یک نفر دستگیر و پس از تشکیل پرونده به مرجع قضایی معرفی و خودرو نیز به پارکینگ منتقل شد.

موسوی تصریح کرد: چوب های کشف شده نیز تحویل اداره منابع طبیعی گچساران شد.

دستگیری سارقان احشام

فرمانده انتظامی گچساران همچنین از دستگیری سه سارق احشام در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ سید محمد موسوی اظهار داشت : در پی وقوع چند فقره سرقت احشام در گچساران موضوع ضمن هماهنگی با مرجع قضائی به صورت ویژه در دستور کار مأموران پاسگاه انتظامی آرو این فرماندهی قرار گرفت.

وی افزود: ماموران با انجام اقدامات پلیسی گسترده و گشت زنی های هدفمند سه نفر سارق حرفه‌ای و سابقه‌دار احشام را شناسایی و دستگیر کردند.

موسوی تصریح کرد: از متهمان سه راس گوسفند مسروقه کشف و یک دستگاه خودرو پژو متعلق به آنان نیز توقیف شد.

فرمانده انتظامی گچساران با اشاره به اینکه متهمان پس از تشکیل پرونده به مرجع قضایی معرفی و روانه زندان شدند، از شهروندان خواست ضمن  توجه به هشدارهای انتظامی در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک مراتب را از طریق پل ارتباطی ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

کشف مواد مخدر

موسوی همچنین از کشف ۲۱ کیلوگرم تریاک از یک دستگاه خودروی پژو ۴۰۵ در محور شیراز به گچساران خبر داد. 

وی اظهار داشت: در پی دریافت خبری مبنی بر انتقال محموله مواد مخدر در محورهای مواصلاتی شهرستان ، ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان با همکاری پاسگاه انتظامی امامزاده جعفر در محور شیراز به گچساران ایست وبازرسی دایر کردند.         
                                     
فرمانده انتظامی گچساران افزود: ماموران در حین پایش خودروهای عبوری به یک دستگاه خودروی پژو ۴۰۵ مشکوک وآن را متوقف کردند.  موسوی تصریح کرد: مامورین در بازرسی از خودروی مذکور مقدار ۲۱ کیلو گرم تریاک  که به طرز ماهرانه ای جاسازی شده بود کشف و ضبط کردند.    

موسوی تاکید کرد: در این رابطه یک نفر دستگیر،به مرجع قضایی معرفی و یک دستگاه خودرو نیز به پارکینگ انتقال یافت.

منبع خبر: ایرنا ک.ب

دیدگاه خود را به ما بگویید.