تاریخ انتشار :پنج‌شنبه 9 دسامبر 21.::. ساعت : 9:42 ق.ظ
فاقددیدگاه

پیکر جانباختگان اتوبوس دهدشت به تهران به کهگیلویه و بویراحمد منتقل شد

به گزارش جلال پورانفرد روز چهارشنبه بااعلام این مطلب به رسانه ها  اظهار داشت: با پیگیری های انجام شده انتقال هفت جسد از طریق ماشین حمل اجساد از دیشب و امروز انجام گرفته شده است.

وی افزود: مصدومان این حادثه شرایط انتقال به استان را نداشتند.

معاون توسعه دانشگاه علوم پزشکی یاسوج تصریح کرد: هشت نفر از مصدومان در آی سی یو و پنج نفر نفر دیگر در بخش جراحی بیمارستان کاشان هستند که شرایط ترخیص را نداشتند.

پورانفرد از طرف رئیس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج برای پیگیری متوفیان و مصدومان حادثه اتوبوس دهدشت به تهران مامور شده است.

رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی یاسوج نیز پیش از این گفته بود: در پی تصادف اتوبوس دهدشت به تهران با یک تریلی در بامداد روز(سه شنبه )، تیم اورژانس این استان به کاشان اعزام شد.

جهانبخش وحدت نژاد اظهار داشت: این تیم برای پیگیری امور مصدومین و روند درمانی آن ها به محل حادثه اعزام شده اند.

وی افزود: این تیم متشکل از سه نفر شامل معاون اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی یاسوج ، سخنگوی اورژانس و رئیس اداره هدایت عملیات بحران هستند.

رییس پلیس راه کهگیلویه و بویر احمد پیش از این گفته بود که  این تصادف ساعت ۳ و ۳۰ دقیقه بامداد روز گذشته در محور کاشان – قم به وقوع پیوست.

سرهنگ شاهپور عابدی  خواب آلودگی راننده تریلی و انحراف از مسیر  و برخورد رخ به رخ اتوبوس با تریلر در محور کاشان به قم اعلام کرد.

سرهنگ عابدی تصریح کرد: این حادثه در کیلومتر ۱۰ کاشان به قم رخ داده است.

وی افزود: با همکاری معاون امداد و نجات هلال احمر استان اصفهان ۱۶ مصدوم  نیز به مراکز درمانی اعزام شدند.

 سرهنگ عابدی گفت: عملیات امدادرسانی و رهاسازی مصدومان و فوتی‌های این حادثه حدود ۲ ساعت و ۳۰ دقیقه به طول انجامید.

رییس بیمارستان شهید بهشتی کاشان هم گفته بود: هفت نفر از مصدومان تصادف اتوبوس آزادراه کاشان – قم به دلیل شدت جراحت‌های وارده در بخش آی سی یو این بیمارستان بستری هستند.

ابوالفضل شجاعی افزود: از مجموع ۱۶ مصدوم این سانحه رانندگی یک نفر جان باخت و یک نفر (کمک راننده) از بیمارستان ترخیص شد و هفت نفر از مجروحان این حادثه نیز در بخش اورژانس بیمارستان شهید بهشتی کاشان بستری هستند.

منبع خبر: ایرنا ک.ب

دیدگاه خود را به ما بگویید.