تاریخ انتشار :جمعه 10 دسامبر 21.::. ساعت : 9:58 ق.ظ
فاقددیدگاه

نماینده مجلس:پرستاران در راه خدمت به مردم و جهاد همواره ثابت قدم هستند

به گزارش گپ ساران ، سید ناصر حسینی پور شامگاه پنجشنبه درآیین تجلیل از پرستان گچساران با بیان اینکه ویروس کرونا بخش زیادی از ویژگی های یک جنگ بیولوژیک را دارد گفت: در حوزه سلامت پرستاران و دیگر کادر پزشکی سربازان مجاهد و فداکاری بودند که مقابل دشمن و در جنگ بیولوژیکی و مبارزه با ویروس منحوس کرونا مقابله کردند.

حسینی پور ابراز کرد: فداکاری های پرستاران در دوران مقابله با کرونا بسیار ارزشمند است .

وی تصریح کرد:  برغم تمامی مشکلات و کمبودها پرستاران از ابتدای شیوع ویروس کرونا تاکنون در خط مقدم مبارزه با ویروس هستند.

حسینی پور گفت: در راستای مهار و مبارزه با ویروس کرونا جامعه پزشکی و پرستاری با تقدیم شهدا برگ های زرین دیگری از ایثار و شهامت را بر تاریخ ایران افزودند که باید گرامی بداریم.

 نماینده مردم شهرستان های گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی گفت: نامگذاری ولادت حضرت زینب کبری(س) به عنوان روز پرستار نشان از ارزش و جایگاه حرفه پرستاری دارد.

وی اظهار داشت: انتقال تجهیزات تنها بیمارستان باشت به دیگر شهرستان ها  در دستور کار برخی از متولیان حوزه بهداشت بود .

حسینی پور افزد: تنها بیمارستان ۳۲ تختخوابی باشت هم اکنون پزشک متخصص ندارد که با پیگیری های صورت گرفته هفته آینده چهار پزشک متخصص به این شهرستان اعزام خواهد شد.

وی گفت: برای اصلاح برخی ساختارها فرماندارگچساران باید نشست های تخصصی با مجموعه اصناف، پزشکان، بانوان و دیگر صنف ها برگزار کند.

حسینی پور  با بیان اینکه مشکلات حوزه درمان باشت باید بررسی شود گفت: بیمارستان ۳۲ تختخوابی باشت دارای تجهیزات بهداشتی مطلوبی است که متاسفانه از آن استفاده نمی شود.

در پایان این آیین از پرستاران این شهرستان تجلیل شد.

منبع خبر: ایرنا ک.ب

دیدگاه خود را به ما بگویید.