تاریخ انتشار :یکشنبه 12 دسامبر 21.::. ساعت : 9:35 ق.ظ
فاقددیدگاه

رقابتهای کشتی قهرمانی کهگیلویه و بویراحمد با شناخت برترینها پایان یافت

محمد مؤمنی منش روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار گپ ساران اظهار داشت: این دوره از رقابت ها با نام یادواره ستار اورنگ شهید مدافع حرم  کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد. 

وی افزود: ۴۰ کشتی گیر از شهرهای یاسوج، گچساران، باشت و دهدشت در این دوره از رقابت ها حضور داشته و در وزن های مختلف به  مصاف یکدیگر رفتند.  

رییس هیأت کشتی کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: تیم گچساران با ۲۰۰ امتیاز اول شد، تیم دهدشت با ۱۸۰ امتیاز عنوان دوم را کسب کرد و تیم باشت نیز با ۱۱۰ امتیاز به مقام سوم  دست یافت. 

مؤمنی منش عنوان کرد: در وزن ۵۵ کیلوگرم محمد پاساد از یاسوج، در وزن ۶۰ کیلوگرم ماهان ساجادی از باشت، در وزن ۶۳ کیلوگرم  محمدرضا پورفتح از گچساران، در وزن ۶۷ کیلوگرم علیرضا دادوند از دهدشت، در وزن ۷۲ کیلوگرم پویا علیزاده از گچساران، در وزن ۷۷ کیلوگرم سید امیرحسین حسینی از گچساران، در وزن ۸۲ کیلوگرم علی اکبر عوض پور از باشت، در وزن ۸۷ کیلوگرم مهرداد افتخاری از دهدشت، در وزن ۹۷ کیلوگرم امیرحسین محمدی از یاسوج و در وزن ۱۳۰ کیلوگرم نیز امیررضا کارگری از گچساران عناوین برتر را تصاحب کردند. 

وی ابراز داشت: لوح قهرمانی و جوایز ارزنده ای از سوی هیأت کشتی کهگیلویه و بویراحمد به تیم های اول تا سوم و افراد برتر این دوره از رقابت ها اهدا شد. 

تعداد ورزشکاران ساماندهی شده مرد و زن کهگیلویه و بویراحمد در رشته های مختلف بیش از ۵۰ هزار نفر است. 

منبع خبر: ایرنا ک.ب

دیدگاه خود را به ما بگویید.