تاریخ انتشار :جمعه 17 دسامبر 21.::. ساعت : 9:37 ق.ظ
فاقددیدگاه

۸ شرکت پارک علم و فناوری کهگیلویه وبویراحمددرنمایشگاه تهران حضور دارند

سید شمس الدین هاشمی روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار گپ ساران اظهار داشت: حضور فناوران کهگیلویه و بویراحمد در نمایشگاه پژوهش فناوری و فن بازار کشوری مهمترین رویداد این هفته بود که امسال از سال‌های گذشته پررنگ‌تر حضور پیدا کردیم.

وی افزود: پارک علم و فناوری کهگیلویه و بویراحمد در سال ۹۷ فقط یک غرفه ۱۲ متری در نمایشگاه تهران داشت که امسال بالغ بر ۱۲۰ مترمربع فضای پژوهشگران استان کهگیلویه و بویراحمد در این نمایشگاه است.
رییس پارک علم و فناوری کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: دستاوردهای شرکت‌های دانش‌بنیان این استان در نمایشگاه دستاورد های پژوهشی تهران به خوبی به نمایش گذاشته شده و قراردادهای قابل قبولی هم منعقد شده است.
هاشمی عنوان کرد: در این نمایشگاه یکی از فناوران استان کهگیلویه و بویراحمد در بخش فناوری‌های نوظهور حضور موفقی داشت که با یکی از شرکت‌های کلان قراردادهای خوبی منعقد کرد و با کسانی که نیازهای فناورانه قابل توجهی داشتند آشنا و مذاکرات خوبی را هم با آن‌ها انجام داده است.

در هفته پژوهش و فناوری رویدادهای متفاوتی مانند استارتاپی، شتاب، رویداد فضای مجازی، شناسایی استعدادها و برگزاری نمایشگاه‌های مجازی با نهادهای متولی به طور مشترک انجام می شود.
پارک علم و فناوری کهگیلویه و بویراحمد برای سومین دوره متوالی در نمایشگاه دستاورد های پژوهشی تهران شرکت  کرده است.

منبع خبر: ایرنا ک.ب

دیدگاه خود را به ما بگویید.